Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase 2020
(45 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Biologiczne usuwanie mułu

W każdym stawie z opadających liści, martwych mikroorganizmów, nie zjedzonej żywności i odchodów ryb z czasem tworzy się muł. Prowadzi to do procesów rozkładu w efekcie czego woda staje się mętna i ma nieprzyjemny zapach. Dodatkowo podczas procesów gnilnych wytwarzane sa toksyczne gazy, które niekorzystnie wpływają na ryby. Osad denny to skupisko potencjalnych składników odżywczych glonów dlatego aby zabezpieczyć się przed masowym wzrostem glonów należy regularnie wiosną i latem oczyszczać zbiornik.Mamy dwa wyjścia. Można skorzystać z odkurzacza wodnego Pondovac 4 lub Pondovac Classic lub zastosować bardzo efektywną metode jakim jest biologiczny rozkład mułu wykorzystując dwuskładnikowy produkt Teichschlamm Entferner marki Söll.

Jeden z elementów jest czysto mineralny i jest odpowiedzialny za oczyszczanie organicznego zamulenia stawu. Dzięki opatentowanej kombinacji mineralnej firmy Söll jest aktywnie utleniana warstwa osadowa, a następnie rozkładana; metale ciężkie i inne niebezpieczne dla ryb substancje, a także fosforany - źródło pożywienia glonów ulegają absorbcji. Rezultatem tego jest widoczna degradacja warstwy osadu i skuteczne zapobieganie rozkwitu glonów. Ponadto natychmiast neutralizowany zostaje nieprzyjemny zapachy.

Drugi składnik preparatu oparty na bakteriach i aktywnym tlenie troszczy się o przejrzystość wody. Aktywne mikroorganizmy od razu zaczynają zmniejszać ilość osadów, obumarłych glonów, szczątków roślin i liści oraz substancji niebezpiecznych dla ryb. W ten sposób możliwe jest stworzenie czystego i zdrowego stawu.Produkt jest podwójnie skuteczny z bakteriami filtracyjnymi i aktywnym tlenem, dodatkowo zabezpiecza przed Procesami gnilnymi i tworzeniem się toksycznych gazów.

  
Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom