Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase 2020
(45 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

EcoGerm Cess Starter

Preparaty do pielęgnacji zbiorników wodnych » Preparaty ekologiczne

Cena:110
masz pytania?

EcoGerm Cess Starter – bioaktywator do stosowania przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Zawiera odżywkę startową oraz zestaw kompozycji niepatogennych mikroorganizmów o ukierunkowanym działaniu. Powoduje rozpad oraz degradację szkodliwych substancji: amoniaku, azotynów, siarkowodoru, indolu, skatolu, merkaptanów, związków fosforu oraz innych jedno- i wielowęglowych związków organicznych. Posiada zdolność wiązania metali ciężkich, kierowania pożądanymi procesami fermentacyjnymi, zmiany pH ścieków i płynnych odchodów. Silnie hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów, niszczy jaja oraz formy przetrwalnikowe owadów i endopasożytów. Zasiedla instalację pożytecznymi mikroorganizmami, przyspieszając rozkład nieczystości i aktywację osadów do ścieków. Zapewnia optymalną pracę przydomowej oczyszczalni ścieków.

 

 

Preparat EcoGerm Cess Starter:


 

 • W 100 procentach ekologiczny, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska;
 • Zawiera odżywkę startową oraz zestaw niepatogennych mikroorganizmów o ukierunkowanym działaniu;
 • Przyspiesza rozkład nieczystości i wspomaga działanie innych produktów biologicznych;
 • Eliminuje nieprzyjemne zapachy;
 • Wydłuża życie szamb, toalet i oczyszczalni ścieków;
 • Zmniejsza objętość osadów ściekowych;
 • Długo zachowuje funkcjonalność w zbiorniku;
 • Chroni i zabezpiecza mikroorganizmy przed silnymi substancjami chemicznymi i antybiotykami;
 • Wydajny - 1 g preparatu zawiera 4 miliardy bakterii;
 • Opakowanie: 360 g, 12 saszetek po 30 g;
 • Wydajność: 3 000 L. / 12 mies.

 

 

 

Zastosowanie: szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków, indywidualne instalacje kanalizacyjne, zbiorniki na gnojowicę i ścieki.

 

 

Dawkowanie i sposób użycia: Aplikować na jeden osadnik o objętości do 3 000 l w okresie rozruchowym oczyszczalni oraz każdorazowo po całkowitym opróżnieniu osadnika lub szamba.

 

 

Ważne informacje:


 

 • Rozpuść 30 g preparatu w 10 l ciepłej niechlorowanej wody, pozostaw w temperaturze pokojowej na minimum godzinę, a następnie wymieszaj. Roztwór wlej do toalety i spłucz dużą ilością wody. Czynność powtarzaj raz w miesiącu. Maksymalna wydajność osiągana jest w temperaturze od +4°C do +30°C przy stałym dopływie powietrza.
 • Czyszczenie rur kanalizacyjnych i zapobieganie niedrożności: wlej do kanalizacji 20-30 l wody, a następnie dodaj roztwór. Po aplikacji nie korzystaj z kanalizacji przez 10-12 godzin.
 • Przechowywanie: szczelnie zamknięte opakowanie przechowuj w suchym i wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze od - 30°C do 30°C.
 • Publiczna toaleta, przydomowa oczyszczalnia lub szambo muszą być wypełnione minimalną warstwą wody, EcoGerm Cess Starter rozkłada nieczystości tylko w środowisku wodnym.
 • EcoGerm Cess Starter dzięki wysoce skoncentrowanej dawce bakterii i stężonemu kompozytowi aktywnych enzymów, gwarantuje wyjątkowo szybki wzrost korzystnej mikroflory bakteryjnej.
 • EcoGerm Cess Starter doskonale sprawdzi się w regeneracji zniszczonej flory bakteryjnej oczyszczalni lub szamba w przypadku stosowania silnych, chemicznych środków czyszczących lub terapii antybiotykowej.
 • Dla lepszego efektu należy starać się maksymalnie ograniczyć stosowanie chemicznych środków myjących podczas działania preparatu lub zwiększyć jego dawkę i częstotliwość aplikacji.
 • EcoGerm Cess Starter zachowuje swoje właściwości przez 3 lata od daty produkcji. Po tym czasie wciąż nadaje się do użycia, ale jego aktywność może być słabsza, co trzeba wziąć pod uwagę przy obliczaniu dawki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom